Вантажоперевезення ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні перевезення замовляють приватні покупці, компанії, виробники. Така робота популярна в Україні. Якісні вантажоперевезення створить наша фірма ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можна замовити перевезення вантажів будь-якого призначення, габаритів та величини. Ми забезпечуємо відмінну якість послуг, оперативність та комфортні ціни.

Наші послуги

Наша транспортна компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ має значний виробничий досвід в ​​організації вантажних транспортувань. Ми забезпечуємо безпеку транспортованих предметів, товарів, речей. Наш офіс перебуває у Столиці, перевезення вантажів здійснюється по столиці України, і звичайно в інші міста держави.

У нашій організації функціонують професійні вантажники, шофери, експедитори. Це спеціалісти, які мають величезний практичний досвід в області перевезення вантажу. В автопарку є автотранспортні засоби різної потужності. Перелічене допомагає оптимізувати вкладення замовника. Доставка багажіввиконується на цікавих ситуаціях:

 • Замовити муніципальні та міжміські транспортування вантажів можливо за економічними тарифами.
 • Використовуються нові автотранспортні засоби з корисними кріпильними, такелажними механізмами.
 • На цьому ресурсі вантажоперевезень можна замовити перевезення товарів різного призначення у зручний час. Заявки приймаються за графіком 24/7.
 • Крім водія з особистим вантажним авто у Києві тут можна замовити тару, складання та розбирання, розвантаження та підняття на поверх.
 • При організації автоперевезення вантажу застосовуємо особливий підхід. Підбирається ідеальний маршрут авто вантажоперевезення, логістика ґрунтовно продумується.
 • Вартість послуги транспортування зафіксована, не |змінюється у ході виконання заявки .

В числі сайтів перевезення вантажів цей проект максимально прозоро описує функцію перевезення, ціни та параметри. Щоб перевезти вантаж з найменшими витратами, наш диспетчер допоможе вибрати відповідний вид транспорту. Супутня транспортування зменшує ціну вантажоперевезень.

Вантажне таксі

Наша фірма надає сервіс вантажного таксі на вигідних критеріях. Крім цінностей, товарів автотранспортний засіб може перевезти також пасажирів. Як правило поряд з шофером залишається 2 вільні місця. Це дозволяє супроводжувати багаж. На нашому сайті можливо замовити мотоевакуатор, автотранспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Послуги таксі для вантажних перевезень нашої команди характеризується поруч переваг:

 • Вантаж. таксі подається за потрібним адресою протягом 30 хв.
 • Супровід допускається для 2 клієнтів. Якщо найняти команду вантажників, то для клієнта виділяється одне місце.
 • Таксі перевезення вантажів може транспортувати невеликі багажі, наприклад, одну пральну машину.
 • Обходится вантажне таксі у Києві за доступною ціною. Калькуляція ціни виконується по кілометражу, що проїжджає автомобіль, а не за витраченим часом.

У нас можна замовити на недороге вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми вам перевеземо майно та клієнтів з аеродрому або вокзалу, у період переїзду, покупки з гіпермаркетів та будівельних магазинів, домашню техніку.

Переїзд

Щоб доставити майно на нове місцезнаходження, необхідна комплексна організація переїзду . Наша організація має великий навичку у цій сфері. Наша фірма здійснимо за доступною ціною офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших містах України.

Наша фірма здійснюємо транспортування за повним циклом у режимі 24/7. Наша компанія гарантує, що всі рухоме майно будуть ретельно завантажені в транспорт. Під час вантажоперевезення цінностей у Києві та інших мегаполісах продумується маршрут. Це забезпечує швидку, безпечне перевезення. На нашому сайті присутнє все необхідне, щоб транспортувати офіс, магазин, індустріальний об’єкт. можливо замовити дачний або квартирний переїзд під ключ. Всі турботи, відповідальність за безпеку речей, обладнання бере на себе наша компанія. Також можливо оформити замовлення на переїзд в інше населений пункт.

Під час здійсненні транспортування багажів у Києві наша фірма застосовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Ще у нашій службі переїзду є вантажний транспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні вантажоперевезення по Україні

Попутні вантажоперевезення допомагають поліпшити витрати замовника. У нас можна замовити вантажоперевезення по Україні до 2 тонн, ціна яких виявиться прийнятною для споживача. Транспорт, який транспортує речі, товари буде заїжджати заодно до декілька населених пунктів. Це серйозно знижує собівартість послуги для клієнта.

У нас можливо оформити замовлення на вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші населені пункти держави. Ми відправимо будь-які види товарів, майно, цінні речі, за винятком небезпечних та нелегальних. Наша фірма організуємо перевезення вантажів в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші регіони. Попутні перевезення можливо оформити замовлення на для таких речей:

 • будматеріали;
 • техніка;
 • металеві конструкції, вироби з сталі;
 • персональні предмети;
 • предмети меблів, дзеркала, вироби зі скла;
 • сейфи;
 • обладнання;
 • продукти харчування;
 • багато іншого.

Перевезення вантажів у Львів, Київ, Рівне та інші мегаполіси здійснюються швидко. Ціна залежить від типу та величини багажу, віддаленості місця прибуття, неординарності завдань з навантаження і завантаження і т. д.

Автомобільні вантажоперевезення

Однією з популярних послуг у великих містах є авто транспортування. Логістика продумується з обліком багажу, транспортної розв’язки, захищеності та деяких інших причин. По будьякому місцеположенню здійснюється оперативна транспортування будівельного матеріалу, побутових приладів, меблів та інших товарів.

Як наприклад, можливо зарезервувати перевезення з Епіцентру або іншого супермаркету у комфортний вам час. Немає сенсу довгий час очекувати, для того, щоб перевезти холодильник або машину для прання. В різний ділянку населеного пункту придбання будуть завезені у короткі строки часу. У нас аналогічно можливо оформити перевезення негабаритних вантажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми виконаємо доставку меблів, влаштуємо перевезення особистих цінностей, сейфів, спорядження. Вартість безпосередньо залежить від таких факторів:

 • вага та величина об’єкта;
 • період виконання замовлення;
 • присутність особливих вимог у вантажу (тендітний, що швидко псується, нестандартний тощо);
 • кілометраж;
 • особисті побажання клієнта;
 • використання спеціальних заходів щодо забезпечення цільності вантажу.

Відлік моменту виконання роботи стартує з моменту прибуття автотранспортного засобу на об’єкт, де виконується завантаження. Ми маємо великий досвід перевезення тендітних, швидко псуються продуктів, меблів, скляних та дзеркальних виробів. Ми гарантуємо, що речі будуть доставлені оперативно, без дефектів.

Міжнародні вантажоперевезення

Іноді транспортувати власні майно або продукти потрібно за межі України. У цьому випадку організовується міжнародне перевезення вантажів. Підготовка передбачає грамотного планування маршруту, складання потрібних документів. У нашій компанії можна замовити міжнародні вантажоперевезення в Польщу, інші країни Євросоюзу. Ми приймаємо замовлення від приватних та юридичних осіб.

При здійсненні міжнародних вантажоперевезень до Німеччини, Італії, Чехії та в інші держави необхідно підготувати товарну накладну . Співробітники нашої компанії можуть ретельно упакувати багаж, цінні речі. Всі елементи міцно фіксуються у фургоні автотранспорту. Перелічене забезпечує безпеку ТМЦ клієнта. У процесі організації міжнародних вантажоперевезень до Угорщини або іншої країни можна оформити замовлення наступні машини:

 • мінібус — вантажопідйомність до 0,7 т (передбачено 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов автомобіля об’ємом 10 м2 (для пасажирів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Вартість міжнародних перевезень в Італію, Німеччину, Польщу та інші держави підрахує наш експерт по телефону. Спеціаліст бере до уваги характеристики, обсяг багажу, специфіки маршруту та ряд інших моментів.

Грузчики

При переїзді, транспортуванні різноманітних цінностей, особистих речей замовляють сервісні послуги вантажників. Співробітники нашої компанії мають значний практичний досвід у проведенні таких робіт. Це дозволяє уникнути ряд помилок. Вантажник не тільки використовує фізичну силу, а й розглядає правильність захоплення, транспортування предметів. Часто спеціалістам доводиться використовувати вантажопідйомну апаратуру, пілотаж якої аналогічно вимагає певних навичок та знань.

У нашій організації можна замовити сервіс вантажників у Києві та інших населених пунктах України. Якщо необхідно ми надішлемо на об’єкт складських робітників, такелажників, які вірно занурять і звантажать габаритні, негабаритні багажі, товари, професійно закріплять установки, інші матеріальні цінності у кузові. Наші робітники з навантаження в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших містах виконають такі роботи:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка меблів та техніки по зонах;
 • паковка;
 • розбірка та монтаж меблів;
 • спуск та підняття без ліфта;
 • складські роботи.

На нашому сайті точно також можна зарезервувати навантажувально-розвантажувальні роботи у Києві та інших населених пунктах. Наша фірма здійснимо заявки будь-який труднощі. У нас можна оформити замовлення сервіс робітників з навантаження у Києві негайно або на певне час. Оплата зараховується погодинно.

До нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ часто звертаються замовники для найму співробітників для транспортування житла, офісу, доставки товарів, будматеріалів, вивезення будівельного буду та об’ємного відходів. Всі наші співробітники мають хорошу підготовку, проходять належнінавчання. Це дає можливість нам реалізовувати задачі будь-якої складності.

Пакувальні матеріали

Перед перевезенням товарно-матеріальних цінностей та індивідуальних речей їх бажано упакувати. Це дуже знижує ймовірність їх псування. Плівки, картонна упаковка для перевезення вантажів захищає поверхні від подряпин, сміття, забруднення, впливу сирості та інших шкідливих факторів.

Найголовніше пакувати різні компоненти або конструкцію цілком. Особисті предмети при переміщенні бажано упаковувати у картонні ящики для вантажоперевезень. Внутрі може враховуватися спеціальний матеріал, що захищає товар та майно від різних впливів. При необхідності співробітники фірми запечатають ТМЦ у суворій відповідності з справжніми стандартами якості.

Ми пропонуємо безумовно пакувати перед транспортуванням дивани, крісла, стільці та іншу предмети меблів, матраци, вироби з тканинною та шкіряною драпіровкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна упаковка. Якщо вже багаж специфічний, наша фірма запропонуємо відповідні матеріали. У нас можливо оформити замовлення на упаковку в Києві наступне:

 • Картон для перевезень. Це недорогий, але надійний матеріал, той який виготовляється начебто куточків, коробок. Картон стійкий до перевантажень, надійний та універсальний. Коробки з цього сировини можна встановлювати одну на іншу. Як правило в упаковки з гофрокартону складають посуд, дрібні домашні предмети та техніку, предмети екстер’єру, одяг, іграшки, книги і т.д.
 • Коробки з товстого картону або деревини використовують при перевезенні неміцних речей, наприклад, виробів з кераміки, фарфору, скла, кришталю, а ще чутливої до пульсацій обладнання. Дана упаковка прорахована на значні навантаження.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для вантажоперевезень. Матеріал використовується для тендітних речей, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це на додаток захищає ТМЦ від пошкоджень при транспортуванні у коробках або без них.
 • Стрейч-плівки для упаковки виробів. Використовується для безпеки побутової техніки, об’єктів інтер’єру. Матеріал використовується для загортання кухонного посуду, техніки та інших елементів різного розміру.

Ми видамо матеріали для пакетування малогабаритних і великих технічних рішень, предметів. Наші співробітники допоможуть вибрати ідеальний спосіб.

Транспортування сміття

По завершенні будівництва або ремонтних робіт залишається багато сміття. Це розбита обробка та конструкції, використані пакети від будматеріалів і т. д. Щоб швидко прибрати об’єкт, замовте у нашій компанії вивіз сміття у Києві або інших населених пунктах України. Слід пам’ятати, що викидати дані відходи у звичні сміттєві контейнери не можна.

Наша фірма здійснить вивіз будівельного сміття та відходів на призначений для подібного полігон. У нас можливо оформити разову послугу або укласти договір на довготривалій основі. Наша фірма не вивозимо домашні відходи та сміття, автомобільні покришки. Ми надаємо дохідну вартість вивезення будівельного сміття та відходів. Зателефонуйте до наших працівників, щоб сформулювати проблеми, оформити заявку.