Перевезення вантажів ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні транспортування замовляють індивідуальні замовники, підприємства, виробники. Ця послуга популярна в Україні. Якісні вантажоперевезення створить наша фірма ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можливо оформити замовлення на перевезення вантажів різного типу, габаритів та величини. Ми гарантуємо відмінну якість послуг, результативність та комфортні розцінки.

Наші послуги

Ця транспортна організація ЕКСТРА ЕКОНОМ має величезний виробничий досвід в ​​компанії вантажних транспортувань. Ми гарантуємо цілість транспортованих цінностей, товарів, багажів. Наш офіс розташовується у Столиці, перевезення вантажів виконується по столиці України, і звичайно в інші міста держави.

У цієї компанії працюють професійні вантажники, шофери, перевізники. Це спеціалісти, які мають великий досвід в області доставки вантажу. В автопарку є транспортні засоби різної вантажопідйомності. Дане дозволяє оптимізувати вкладення клієнта. Доставка товаріввиконується на вигідних умовах:

 • Замовити міські та міжміські перевезення вантажів можливо за економічними тарифами.
 • Використовуються нові автотранспортні засоби з необхідними кріпильними, такелажними механізмами.
 • На цьому порталі вантажоперевезень можна купити перевезення товарів різного типу у зручний час. Заявки приймаються у режимі 24/7.
 • Окрім водія з особистим вантажним авто у Києві тут можна оформити замовлення тару, складання та демонтаж, розвантаження та підйом на поверх.
 • При організації автоперевезення багажу застосовуємо особливий спосіб. Підбирається добрий маршрут авто перевезення, логістика ретельно продумується.
 • Вартість сервісу перевезення вантажів фіксована, не |змінюється у ході виконання заявки .

В числі ресурсів вантажоперевезень наш ресурс гранично прозоро описує функцію доставки, ціни та умови. Задумавши доставити вантаж з мінімальними витратами, наш спеціаліст допоможе вибрати відповідний тип транспорту. Супутня доставка зменшує вартість перевезення вантажів.

Вантажне таксі

Наша фірма надає послуги вантажного таксі на вигідних критеріях. Крім цінностей, товарів транспортний засіб може провезти також клієнтів. Майже завжди близько з водієм є 2 місця. Це дає можливість супроводжувати багаж. На нашому сайті можливо замовити мотоевакуатор, транспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Послуги таксі для вантажних перевезень нашої команди розрізняється поруч позитивних сторін:

 • Вантаж. таксі подається за потрібним адресою протягом 30 хв.
 • Супровід можливо для 2 пасажирів. У разі, якщо найняти команду вантажників, то для клієнта виділяється одне місце.
 • Таксі вантажоперевезення може транспортувати незначні вантажі, як наприклад, одну машину для прання.
 • Коштує вантажне таксі у Києві недорого. Розрахунок ціни виробляється по протяжності, яке проїжджає машина, а не за витраченим часом.

Тут можливо замовити на недороге вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми вам перевеземо багаж та пасажирів з аеропорту або вокзалу, у період транспортування, товари з гіпермаркетів та будівельних магазинів, побутову техніку.

Переїзд

Для того, щоб привезти речі на нове місце, потрібна комплексна організація транспортування . Наша компанія має значний навичку у цій області. Ми виконаємо за доступною ціною офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших містах України.

Наша фірма здійснюємо переїзди за повним циклом за графіком 24/7. Наше підприємство ручається, що всі рухоме майно будуть професійно завантажені в транспорт. Протягом перевезення майна у Києві та інших мегаполісах продумується маршрут. Це забезпечує швидку, захищене перевезення. На нашому сайті присутнє все потрібне, щоб транспортувати офіс, магазин, промисловий об’єкт. Можна оформити замовлення на заміський або квартирний переїзд за повним циклом. Всі турботи, відповідальність за безпеку цінностей, техніки бере на себе наше підприємство. Точно також можна замовити переїзд в інше місто.

Під час здійсненні транспортування багажів у Києві наша компанія використовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Аналогічно у нашій службі переїзду є вантажний транспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні вантажоперевезення по Україні

Попутні вантажоперевезення дозволяють оптимізувати витрати замовника. У нашій компанії можливо оформити замовлення на перевезення вантажів по Україні до 2 тонн, ціна яких виявиться прийнятною для споживача. Автотранспорт, який перевозить багаж, продукти буде заїжджати заодно до декілька мегаполісів. Це добре зменшує ціну послуги для споживача.

У нашій компанії можна замовити вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші населені пункти держави. Наша фірма відправимо будь-які види продуктів, речі, цінності, за винятком небезпечних та заборонених. Ми організуємо транспортування в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші регіони. Попутні вантажоперевезення можливо оформити замовлення на для таких речей:

 • будівельні матеріали;
 • техніка;
 • металоконструкції, вироби з сталі;
 • особисті предмети;
 • предмети меблів, дзеркала, вироби зі скла;
 • сейфи;
 • оснащення;
 • харчові продукти;
 • інше.

Перевезення вантажів у Львів, Київ, Рівне та інші населені пункти виконуються швидко. Вартість безпосередньо залежить від виду та величини багажу, розташованості пункту призначення, складності робіт з завантаження і завантаження і т. д.

Автомобільні перевезення

Однією з поширених сервісних послуг у великих мегаполісах є автомобільні транспортування. Логістика продумується з обліком вантажу, автотранспортної розв’язки, безпеки та багатьох інших факторів. По будьякому місцю здійснюється оперативна доставка будматеріалу, електроніки, предметів меблів та інших товарів.

Наприклад, можна замовити перевезення з Епіцентру або іншого гіпермаркету у оптимальний для вас час. Немає потреби довго чекати, щоб транспортувати холодильник або машину для прання. В різний ділянку населеного пункту покупки будуть завезені у короткі строки. На нашому сайті також можна оформити перевезення негабаритних багажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми здійснимо доставку меблів, організуємо транспортування особистих цінностей, сейфів, спорядження. Тариф безпосередньо залежить від наступних факторів:

 • вага та величина предмета;
 • термін здійснення заявки;
 • присутність спеціальних характеристик у вантажу (ніжний, що швидко псується, нестандартний тощо);
 • кілометраж;
 • персональні прохання замовника;
 • використання додаткових заходів щодо забезпечення цільності вантажу.

Відлік часу організації замовлення стартує з моменту прибуття автотранспортного засобу на об’єкт, де виконується завантаження. Фірма має великий досвід перевезення тендітних, швидко псуються продуктів, меблів, скляних та дзеркальних виробів. Наша фірма гарантуємо, що майно будуть привезені своєчасно, без пошкоджень.

Міжнародні вантажоперевезення

Часом транспортувати особисті майно або товари необхідно за кордон України. У цьому варіанті організовується міжнародне перевезення вантажів. Приготування передбачає грамотного планування маршруту, підготовки необхідних документів. У нас замовляють міжнародні вантажоперевезення в Польщу, інші країни Євросоюзу. Ми отримуємо заявки від індивідуальних та юридичних осіб.

При здійсненні міжнародних вантажоперевезень до Німеччини, Італії, Чехії та в інші держави необхідно підготувати товарну накладну . Співробітники нашої компанії зможуть добре упакувати майно, цінні речі. Всі предмети надійно зміцнюються у фургоні автомобільного транспорту. Це забезпечує безпеку цінностей споживача. У процесі виконання міжнародних транспортувань до Угорщини або іншої країни можливо оформити замовлення наступні автомашини:

 • мінібус — вантажопідйомність до 0,7 т (є 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов автомобіля об’ємом 10 м2 (для пасажирів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • вантажні автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Вартість міжнародних вантажоперевезень в Італію, Німеччину, Польщу та інші держави підрахує наш консультант по телефону. Адміністратор враховує параметри, кубатуру вантажу, специфіки маршруту та ряд інших моментів.

Грузчики

Під час переїзду, виконанні перевезень різноманітних ТМЦ, персональних багажів роблять замовлення на сервісні послуги вантажників. Наші співробітники мають величезний досвід у виконанні таких робіт. Це дозволяє виключити ряд похибок. Вантажник не тільки застосовує фізіологічну силу, а й оцінює правильність захоплення, перевезення предметів. Досить часто спеціалістам потрібно застосовувати підйомну апаратуру, управління якої аналогічно вимагає належних навичок та знань.

У нашій організації можна замовити сервіс вантажників у Києві та інших населених пунктах України. У разі ми надішлемо на об’єкт складських робітників, вантажників, які вірно занурять і розвантажать габаритні, негабаритні вантажі, вироби, правильно закріплять системи, інші матеріальні цінні речі у фургоні. Наші робітники з навантаження в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших населених пунктах організують наступні роботи:

 • завантаження та розвантаження;
 • розміщення меблів та техніки по зонах;
 • паковка;
 • розбірка та монтаж предметів меблів;
 • спуск та підняття без ліфта;
 • складські роботи.

У нас також можливо придбати такелажні роботи у Києві та інших містечках. Ми здійснимо замовлення будь-який складності. У нас можна замовити послуги робітників з навантаження у Києві відразу або на встановлений час. Оплата нараховується погодинно.

До нас ЕКСТРА ЕКОНОМ досить часто звертаються замовники для оренди фахівців для транспортування житла, офісу, доставки товарів, будматеріалів, вивезення будівельного буду та об’ємного сміття. Наші фахівці мають високу підготовку, проходять належнінавчання. Це дозволяє нам реалізовувати задачі різної складності.

Пакувальні матеріали

Перед перевезенням ТМЦ та індивідуальних речей їх бажано упакувати. Це набагато знижує можливість їх псування. Плівки, картонна упаковка для вантажоперевезень оберігає площини від подряпин, бруду, пилу, впливу вологи та інших несприятливих моментів.

Найголовніше упаковувати окремі компоненти або конструкцію цілком. Особисті майно при переїзді необхідно складати у картонні коробки для перевезення вантажів. Зсередини може передбачатися специфічний компонент, закриває товар та речі від механічних впливів. При необхідності співробітники фірми упакують ТМЦ у суворій відповідності з діючими стандартами.

Наша фірма рекомендуємо обов’язково пакувати перед транспортуванням дивани, крісла, стільці та іншу предмети меблів, матраци, товари з тканинною та суконною обивкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна тара. Якщо вже вантаж своєрідний, наша фірма готові запропонувати відповідні матеріали. У нас можна замовити упаковку в Києві таке:

 • Картон для перевезень. Це доступний за ціною, але надійний матеріал, той який випускається начебто куточків, коробок. Картон несприйнятливий до навантажень, міцний та універсальний. Ящики з цього матеріалу можна ставити одну на іншу. Зазвичай в упаковки з гофрованого картону укладають посуд, дрібні домашні предмети та апаратуру, об’єкти екстер’єру, одяг, іграшки, літературу і т.д.
 • Ящики з товстого картону або деревини застосовують при перевезенні крихких виробів, як наприклад, речей з кераміки, фарфору, скла, кришталю, і звичайно сприйнятливої до пульсацій обладнання. Дана упаковка розрахована на значні навантаження.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для вантажоперевезень. Матеріал застосовується для неміцних предметів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це додатково захищає ТМЦ від поломок при перевезенні у ящиках або без них.
 • Стрейч-плівки для пакетування речей. Використовується для безпеки побутової техніки, предметів інтер’єру. Матеріал використовується для загортання кухонного посуду, оргтехніки та інших речей різного розміру.


Смотреть обязательно — полезная информация: грузовые перевозки


Ми надамо матеріали для упаковки невеликих і великих конструкцій, предметів. Всі наші співробітники допоможуть вибрати ідеальний спосіб.

Вивіз сміття

В результаті будівництва або ремонтних робіт залишається багато сміття та відходів. Це демонтована обробка та конструкції, витрачені упаковки від матеріалів і т. д. Для того, щоб швидко прибрати майданчик, замовляйте у компанії транспортування сміття у Києві або інших мегаполісах України. Треба не забувати, що викидати подібні відходи та сміття у звичні сміттєві контейнери не можна.

Наша компанія виконає транспортування будівельного сміття та відходів на призначений для подібного полігон. На нашому сайті можливо замовити разову роботу або укласти договір на довготривалій основі. Наша фірма не вивозимо домашні відходи, автомобільні шини. Ми надаємо дохідну вартість перевезення будівельного сміття та відходів. Звертайтесь до наших менеджерів, щоб задати проблеми, зробити замовлення.